LaVitaNuova

Nostalowo-Famowe Forum Lavitusów

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszam na Famowego Team Speak 3 ~ ts3.rexikon.pl kanał 38
Pamiętajcie też o rejestrowaniu się za pomocą nicku z gry

#1 2015-09-05 16:30:40

Emith
[color=00cc33]Poszukiwacz Przygód[/color]
Windows XPFirefox 40.0

Podanie.

1.Imię: Piotr.
2.Wiek: 14.
3.Nick postaci: Emith.
4.Poziom postaci:75.
5.Posiadane karty sp: Red 23j +3 ; Holly 60j +5 ; Blue 70j +9 ; Vc 62j +9 ; Pos 37j +5 ; Arcymag 21j +3 ; Jajamaru 17j ; Piżama 5j +2 ; Vc 21j +0 ; (W planach posiadam zakup proroka +9 ,a także w niedalekiej przyszłości upnięcie każdej karty na +9.)
6.Czas jaki możesz poświęcić na grę: Od 2 do 4 godzin dziennie.
7.Ile czasu już grasz już w NosTale: 20 września mija okres 4 lat.
8.Czemu akurat LaVitaNuova: Zachęcił mnie Wasz szef , bądź szefowa :D. Wyczułem dużo pozytywnej energii i pomyślałem "Czemu nie". Zawsze warto spróbować :D.
9.Co fajnego możesz wnieść do fam: Pozytywną energię, aktywność, glacowanie, pomaganie innym osobom z fam, wnoszenie dużo pracy w przyszłą rozbudowę fam.
10.Czym jest ta gra dla Ciebie: Ta gra.. Hm .. Tak naprawdę, spędziłem tu duży kawał czasu. Z różnymi ludźmi , ale bardzo ciepłymi i otwartymi. Gram w tą grę "4fun". Nie staram się być najlepszym z najlepszych.. Chociaż , kto wie może uda mi się osiągnąć ten cel?
11.Zachęć nas kilkoma słowami, że właśnie u nas jest miejsce dla Ciebie:
Zawsze starałem się być ciepłą osobą. Poznałem Waszego szefa, bądź szefową. Wyczułem dużo pracy w wkład, aby rozbudować tą rodzinę. Chciałbym Wam pomóc, poznać Was, grać w tą grę aby było miło i przyjemnie.

#2 2015-09-05 16:35:17

HeiHou
Rodzic
Windows 8.1Chrome 43.0.2357.134

Odp: Podanie.

Śliczne podanko. PRZYJĘTY

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot